• PO - PI 7:00 - 17:00
  • +421 905 722 577
  • info@htbau.eu

O nás

SPOLOČNOSŤ

HT s.r.o. bola založená v roku 1996. V obchodnom registri má v predmete činnosti povolený značný rozsah stavebných a obchodných činností. Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri OS Trnava,vo vložke č.1962/T. Spoločnosť HT spol. s r.o. prešla od svojho vzniku rôznymi druhmi činností a do svojej terajšej podoby sa pretransformovala v roku 2000,kedy sa vytvoril kvalitný riadiaci manažment a skupiny odborníkov rôznych profesií, pripravení realizovať aj technicky náročné stavby.

 

PERSONÁLNA ŠTRUKTÚRA SPOLOČNOSTI

Veľký potenciál firmy predstavujú skúsenosti všetkých zamestnancov. Väčšina technikov i robotníkov pracovala dlhodobo na stavbách a tu nadobudnuté skúsenosti v organizácií i kvalite prác dokázali preniesť i pri realizácií veľkých stavebných projektov. Súčasné podnikateľské aktivity spoločnosť zabezpečuje jednak vlastnými kapacitami stavebných robotníkov v profesiách murár, tesár, obkladač, maliar, podlahár, stavebný robotník a vodič ale aj s kapacitami overených stavebných firiem resp. so živnostníkmi.Skúsení výrobní technici a riadiaci manažment zvládnu prípravu a realizáciu aj tých najnáročnejších stavieb.

 

KVALITA PRÁC

Spoločnosť je držiteľom niekoľkých certifikátov. Tieto certifikáty sú dôkazom toho, že podnik zaviedol a používa systém riadenia kvality podľa noriem NS-EN ISO 9001:2008 a EMS EN ISO 14001:2004 .

 

VEREJNÉ TOALETY iTOILETS

Naša spoločnosť v roku 2011 zahájila projektovanie a dizajnovanie verejných toaliet, čím rozšíril svoj sortiment o produkt s názvom iTOILETS. Naša ponuka obsahuje toalety v automatickom, ako aj v manuálnom prevedení. Našim cieľom je, aby zákazníci, ktorí majú záujem o nákup verejných záchodov, našli výrobok so zodpovedajúcou vybavenosťou v primeranej cene a kvalite.Naše výrobky sú dizajnované vlastným nápadom a vyrobené výlučne v súlade so slovenskými normami.

 

SPOLOČNOSŤ HT S.R.O.

Ponúka svojim obchodným partnerom realizáciu stavebných projektov, nerušený, plynulý priebeh stavebných prác vo vysokej kvalite, výstavbu budov na kľúč s dodržaním zmluvne dohodnutých termínov aj v prípade najnáročnejších stavebných projektov. Pomocou vlastných kapacít realizujeme hrubé stavby, vytvorenie a obkladanie interiérov, kladenie podlahových krytín, maľovanie, parketovanie. Dobre fungujúci manažment si vyberá najlepších subdodávateľov pre realizáciu elektroinštalatérskych prác, technických inštalácií sanitárnych zariadení, prác stavebného inštalatérstva a ostatných realizátorov potrebných pre kompletné riešenie úlohy.

 

Tibor Horsicza
konateľ spoločnosti

ISO 9001 SK
ISO 14001 SK
ISO 9001 EN
ISO 14001 EN